ביקורות Noocube: האם זו תוספת Nootropic הטובה ביותר?מהו שיפור מוח תרופות NooCube

NooCube הוא אחד תוספי nootropic הטובים ביותר הקיימות בשוק. מוצר זה יכול לשפר את הזיכרון; זה מגביר את תפקוד המוח, וזה משפר את יכולות ריבוי משימות. NooCube הוא שימושי מאוד בשיפור כמו גם אנרגיה נפשית. זה נראה כמו היצרן הוא חברה בעלת ערך עם מוניטין מעולה. NooCube הוא עשה עם תרכובות nootropic טבעיות ואינו מכיל רכיבים סינטטיים.

זה מעניין, כי NooCube אינו מכיל קפאין. רוב תוספי nootropic יש קפאין כמרכיב חיוני. למה הם משתמשים קפאין? זהו ממריץ הכרחי האורגניזם להישאר התראה. NooCube לא משתמש בו כי קפאין יכול לתת לגוף יותר אנרגיה, אבל זה לא הופך את המוח פרודוקטיבי יותר. בדרך זו, NooCube יכול לאפשר לאדם ליהנות היתרונות הבריאותיים שלו מבלי להפוך חרד.

Nootropics טבעי NooCube רכיבים

NooCube מכיל שבעה אלמנטים עיקריים. מרכיבים אלה מובטחים השפעה בשיפור התפקוד הקוגניטיבי. הם נבדקו נבדקו על ידי רופא מומחה.

אלפא GPC

עוזר להגדיל את כמות מוליך עצבי חשוב הנקרא אצטילכולין במוח. פונקציות הנוירוטרנסמיטר זה כמו שליח כימי בין תאי המוח. שליחים כימיים אלה הם קריטיים. הם עוזרים לנו לעבד את המידע כדי ליצור קשרים. מחקרים הראו כי אלפא GPC יש יכולת חזקה כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי. רופאים חושבים על שימוש אלפא GPC כטיפול במחלת האלצהיימר.

בשנת 2013, מומחים ערכו מחקרים שונים. הם נתנו אלפא GPC לחולים עם מחלת אלצהיימר עם דמנציה. אלה עם אלצהיימר לקחו אלפא GPC שלוש פעמים ביום במשך 180 ימים. חולים עם דמנציה קיבלו אלפא GPC עבור 90 ימים. רופאים הבחינו בשני הקבוצות, בחולים עם דמנציה חולה עם אלצהיימר, שיפורים גדולים.

קנה תוספת Nootropic באינטרנט

Huperzine

זוהי תמצית מצמח אזוב מועדון הסיני. מומחים גילו כי-A Huperzine הוא מעכב האצטילכולין. מעכב זה חוסם את התפלגות אצטילכולין, וזה עוזר להגדיל את הסכום נשאר במוח. Huperzine A הוא אחראי על יצירת עודף של אצטילכולין. יש עודף זה אפקטים גדולים, זה משפר ריכוז וזיכרון, וזה משפר את הבהירות מנטלית.

במחקר 1999, מומחה נתן לקבוצה של Huperzine אנשים צעירים במשך ארבעה שבועות. הם הבחינו לאחר ארבעה שבועות כי מתבגר אלה הראו שיפורים בלמידה ובזיכרון גדול מאלה מהקבוצה ניטלה פלצבו. מעניין שגם מומחי נוירו החליטו לבדוק Huperzine A על חולים הסובלים ממחלת אלצהיימר. 58% מהחולים שטופלו Huperzine מורגשים הרבה יותר טוב, מראה שיפור רב יותר בזיכרון.

חתול של קלאו (Uncaria tomentosa)

צמח נגזר גפן כי ניתן למצוא יערות הגשם של האמזונס. מחקרים גילו כי טופר של חתול יש יתרונות הנוירופרוטיקטיבי. זה מתפקד כנוגד חמצון כדי להגן על התאים בגוף מפני נזק חמצוני. זה ידוע כי צמח מרפא זה עוזר לשפר את בריאות המוח ואת הביצועים הקוגניטיביים. הטפר של החתול בעל תכונות נהדרות במניעת ירידה ואובדן זיכרון. מחקר אחד הראה כי נוגדי חמצון Claw של קאט הנוירופרוטיקטיבי היכולת שהופכת אותו טיפול מצוין עבור מחלת פרקינסון.

Bacopa Monniere

עשב אינדיאני. צמח זה מכיל תרכובות ספציפיות הנקראות bacosides. Bacosides לתקן נוירונים פגומים להתחדש העצבים. נוירונים חדשים ובריאים אלה לקדם תפקוד קוגניטיבי טוב יותר ופרודוקטיביות נפשית. Bacopa הראה תוצאות מצוינות בלימודים שנעשו על אנשים מבוגרים עם הפרעות נפשיות כגון דמנציה ואלצהיימר.

בשנת 2005, במהלך מחקר, רופאים ציין כיצד אנשים הראו שיפורים בזיכרון לאחר נטילת תמצית 300mg של 12 שבועות פשטה שרועה. קבוצה זו של אנשים היו תוצאות טובות יותר מאשר אנשים בקבוצה נטלו פלצבו. במחקר אחר, מומחים למסקנה כי חולים ישנים לוקחים Bacopa עבור 12 שבועות דיווחו על שיפור בעת ביצוע הערכות קוגניטיביות שונות.

שיבולת שועל קש (Avena Sativa)

זה הוא עשוי שיבולת שועל פרא ירוקה. אנשים השתמשו בו כדי לשפר את תפקוד המוח מאז ימי הביניים. קש שיבולת שועל מגבירה אלפא-2 גלים במוח. גלים אלה פועלים כאשר אדם ער. הם אחראים גם שליטת דלקת.
פעילות זו של אורגניזם מגבירה את זרימת הדם ומסייעת האורגניזם להרגיש עירני ודרוך.

בשנת 2015 מדענים נתנו לקבוצה של אנשי 800mg תמצית שיבולת שועל ירוקה למשך שישה ימים. קבוצה נוספת קיבלה פלצבו. אחרי 6 ימים אלה, אנשים מן הקבוצה הראשונה הראו פונקציה קוגניטיבית משופרת והם הצליחו לפתור משימות-ממוחשב מהר יותר מאנשים בקבוצת הפלצבו. במחקר אחר, רופאים נתנו מינונים שבועיים של תמצית צמח שיבולת שועל לבוגרים. לאחר זמן מה, אנשים אלה בקיע הרבה יותר טובים במבחנים שונים שנועדו למדוד הריכוז שלהם, תשומת לב, ואת היכולת להישאר ממוקדות.

L-theanine

ניתן למצוא תה ירוק ושחור. זוהי חומצת אמינו והיא מסייעת בשיפור מגיבים ללחץ. זה גם מגרה נוירוטרנסמיטרים במוח. מי לוקח L-theanine מרגיש התראה, אבל רגוע ונינוח. היחידים שלקחו L-theanine דיווחו ריכוז טוב יותר, ערנות, התמקדות מעולה, וחדות. בשנת 2011 מחקר הראה כי מתנדבים הראו שיפור רב יותר בזיכרון ותשומת לב לאחר שהם צרכו במשך 16 שבועות L-theanine ותמצית תה ירוק.

L-tyrosine

זוהי חומצת אמינו חשובה. חומצת אמינו זו מייצרת את נוראדרנלין ודופאמין במוח. נוירוטרנסמיטורים אלה חיוניים הרמה מצב הרוח, החזקת אדם מוטיבציה ודרוכה, במיוחד כאשר הוא הרבה מתח מעורב.
מחקרים הראו כי L-tyrosine יכול לעזור לשפר את הביצועים הקוגניטיביים. L-tyrosine מפחית אנשים עייפים ועזרו להישאר ממוקדים.

קנה תוספת Nootropic באינטרנט

היתרונות של תרופות חכמות Noocube

כפי שאמרתי קודם, תוספי nootropic זו ומקיים כי זה יכול להגביר את הריכוז, עירנות, ופרודוקטיביות. NooCube תוכנן על ידי מומחים באמצעות מרכיבים שנבדקו רק עם תופעות מובטחות, חלק מן המרכיבים משמש כדי לתמוך בטיפול בחולים עם דמנציה, מחלת אלצהיימר. NooCube מבטיח לאלה שמוכנים לתת לו לנסות:

  • כדי להגביר את האנרגיה הנפשית שלהם
  • שפר הריכוז שלהם
  • כדי להגביר את הזיכרון שלהם
  • כדי לעזור להם ריבוי משימות טוב יותר.
  • כדי לעזור להם להתמקד כראוי לתקופות זמן ארוכות יותר
  • כדי לעזור להם לתקשר בצורה ברורה את רעיונותיהם

אנשים שואלים את עצמם כמה זמן לוקח לבדוק NooCube לעבוד. בדיקות הראו כי רוב הנשאלים חוו את היתרונות של NooCube לאחר 30-45 דקות שצרכו אותו. וזה האפקט נמשך 8-10 שעות. כאשר אתה מחליט לצרוך NooCube חשוב להפעיל את הגוף גם כן. אמץ אורח חיים פעיל. הרצה בבוקר או סתם לצאת לטיול. שחייה או רכיבה על אופניים מומלצת גם כן.

להתחיל לאכול מזונות בריאים להזין את המוח שלך כגון שקדים, פירות, דגים, וירקות. לחסל מזון מהיר ג’אנק פוד בתזונה היומית שלך. לאחר שהתחלת Noocube, אתה תרגיש שיפורי הקיבולת שלך להתרכז טוב יותר. תוכל לסנתז את המידע מהר יותר. החברה מתייחסת NooCube כמו אל wich תוספת nootropic יכול לעזור למוח שלך ולשפר את הזיכרון שלך. כאשר אתה מתחיל לצרוך NooCube , אתה תגדיל את היכולת שלכם לשמור יותר ידע, וזה יגדיל את האינטליגנציה שלך גם כן.

כיצד להגביר את המיקוד באופן טבעי עם NooCube

היצרן ממליץ לקחת 2 NooCube כמוסות ביום. קח קפסולות אלה עם ארוחות, אחד בבוקר ואחד בערב. אם אתה מרגיש שאתה צריך יותר, אתה יכול להגדיל את המינון ל 3 או 4 כדורים בכל פעם. אין לצרוך יותר מארבע כמוסות ביום.

היצרן טוען כי NooCube בטוח. כל המרכיבים נבדקו, ורופאים להבטיח תופעות וההטבות שלהם. תוספת nootropic זה מכיל מרכיבים טבעיים בלבד. אנשים צורכים NooCube לא דיווח על תופעות לוואי עד כה. זה ידוע כי מוצר זה יש יתרונות בריאותיים רבים ולקיים את תפקוד המוח. מומלץ למרות שלא להגזים במינון זה. המוצרים יש להרחיק מילדים. אדם עם אובדן זיכרון חמור (הוא לשכוח איך להגיע הביתה), דיווח על שיפור גדול ולהרגיש חופשיים שוב ללכת לבד.

איפה לקנות Nootropic תוספת NooCube

תוספי Nootropic לתת לגוף האנושי זריקת מרץ, והם עוזרים לאנשים לחשוב מהר ולהתמקד יותר. אנשים הבחינו שיפור בתפקודי שלהם קוגניטיבית ויכולת פרודוקטיבי לאחר נטילת תוספי nootropic ספציפיים. אחד תוספת Nootropic הטובה שכולם מדברים הוא NooCube . אם אתה רוצה לוודא שאתה קונה מקורי 100% NooCube המוצר, ואז ללכת לאתר הרשמי שלהם. לאחר מספר רכישות, אתה מקבל הנחות גם. אתה צריך לדעת כי תוספת nootropic זה אינו זמין Walmart, GNC או באמזון. הנה המחיר של NooCube :

מוצר Noocube מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
1 בקבוק $52.79
$39.59
קנה עכשיו
2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם $118.76
$79.17
קנה עכשיו
3 בקבוקי + 3 בקבוקים $237.52
$118.76
קנה עכשיו
לִקְנוֹת NooCube מתוך האתר הרשמי
Posted by
קטגוריות: ביקורות Noocube: האם זו תוספת Nootropic הטובה ביותר?
iw, Noocube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*