NooCube ביקורות: תוספת מוח טבעית לעבוד ביעילותמאיפה לי להשאיר את מפתחות הרכב שלי? מה עשה רק לומר לפני 2 דקות? אם זה נשמע לך, אל תדאג. לכולנו יש צרות לזכור פרצופים מקומות או להתרכז, במיוחד כאשר אנו מופגזים הרבה מידע על בסיס יומי, ואנחנו באים במגע עם אנשים רבים יותר ממה שהיינו צריכים לפני. לפעמים נדמה שקשה לעמוד בקצב המהיר הזה, תחרותי בסביבה.

זו הסיבה מדוע nootropics הפך פופולרי מאוד עם אנשים בריאים שרוצים לתת למוח שלהם קצת עזרה. Nootropics לשפר תפקוד וביצועים קוגניטיביים בפעילויות היום-יום בכל תחומי החיים שלך. ידוע גם תרופות חכמות או משפר קוגניטיבי, Nootropics הם חומרים כגון תרופות או תוספי בריאות המשפרים את הפונקציונליות של המוח.

תרופות אלה לפצות את כל החומרים המזינים המוח שלנו זקוק, אבל דיאטות שלנו לא יכול לספק. הם עוזרים לנו לחשוב מהר, לזכור עובדות ופרצופים, ריבוי משימות, להפוך עמותות, לתקשר בצורה יעילה יותר, לקבל החלטות, יש יותר אנרגיה, להיות פעיל יותר, לעשות יותר דברים ולעשות אותם מהר יותר וטוב יותר.

מי שהטאבלט הגלולה חכם NooCube ?

תוסף התזונה מיוצר במתקני ה- FDA בבריטניה על ידי חברה שבסיס קפריסין שנקראה וולפסון ברג מוגבל, אבל קו התמיכה בלקוחות שלהם הוא בבריטניה. יש להם שיווק טוב, כמו 5 שניות אחרי ההתחברות לאתר האינטרנט שלהם, אתה כבר מוצע קוד הנחה 10% חלון צ’אט חי יצוץ.

ישנן עדויות רבות באתר האינטרנט מאנשי מקצועות שונים, מדחי אל רואי חשבון ומרצים, אשר חולקים את התוצאות המדהימות שהם עדים לאחר שמתחיל לקחת את תוספת הבריאות. החברה טוענת שהיא עשתה בטיחות והיעילות העדיפה שלו.

קנה גלולות מוח NooCube באינטרנט

איך המוח עושה שיפור תרופות עובדות?

המוח שלנו מתקשר עם הגוף שלנו באמצעות רשת של נוירוטרנסמיטורים אומר שזה מה שהוא צריך לעשות. Nootropics לתת שליחים כימיים אלה דחיפה קטנה כדי לבצע את תפקידם טוב יותר ומהר יותר, ובכך להגדיל את רמת התגובה. NooCube עוזר לעורר את מערכת כולינרגית ומערכת דופאמינרגיים serotonergic.

במערכת כולינרגית עם מרכיב אלפא GPC, NooCube מסדיר את רמות האצטילכולין, הנוירוטרנסמיטר למידה אחראי להישאר ממוקדים, קבלת החלטות, למידה ושינון. NooCube גם מפעיל את מערכת דופאמינרגיים serotonergic שעוזר לקבל החלטות בטוחות והודיעו על ידי להישאר ממוקד ובעלי מוטיבציה.

המוצר לא הוערך על ידי ה- FDA כמו ה- FDA אינו להסדיר תוספים ורק מתערב כאשר יותר מדי תלונות שהצטברו. כל מרכיב מגובה על ידי מחקרים מדעיים סביב האפקטיביות שלה, אבל את המינון של החומרים המשמשים מחקרים אחדים עשוי להיות שונה מזו המומלצת עבור תוסף תזונה זה.

כיצד להשתמש בסמים nootropics NooCube

שתי קפסולות של המוסף נלקח כל יום עם ארוחת בוקר מובטחות כדי להגביר את התפקוד הקוגניטיבי שלך. אתה אמור לראות את ההשפעות רק 30 דקות והם צריכים להימשך עד 8 או 10 שעות, מה שהופך אותו לאחד התוספים החזקים ביותר בשוק מאז מאיצי המוח ביותר רק לעבוד עד 5 שעות.

כל משתמש יגיב באופן שונה לתוספות, כך עדיף לא לערבב אותו עם חומרים ממריצים אחרים ולהתחיל עם המינון המינימלי ואז לראות אם אתה יכול להפיק תועלת מינון גבוה יותר. אין לעבור ארבע כמוסות ביום. נשים בהריון, מניקות, אנשים קטינים ואנשים עם מצב רפואי קודם או מרשם מומלץ להתייעץ עם רופא בריאותם לפני כן.

המוצר אין שום תופעות לוואי אם המינון המומלץ הוא מכובד. עם זאת, מאז משתמשים מגיבים באופן שונה, כמה עשוי להיתקל בלחץ דם גבוה, נדודי שינה, בעיות עיכול או אפילו עייפה. התייעץ מתרגלים הבריאות שלך אם אתם חווים תופעות לוואי.

המרכיבים של תרופות חכמות NooCUbe

Nootropic אינו מכיל קפאין, גלוטן או חומרים מהונדסים גנטי, כך שאתה לא תחווה את העצבנות, חרדה או התרסקות אנרגית מוצרים המכילים קפאין לעורר. תוספי בריאות רבים משתמשים קפאין בכמויות גבוהות מאוד כי בדרך זו הם יכולים להניב תוצאות כמעט מיידיות מגביר אנרגיה ומיקוד, והוא יכול, אפוא, להסוות את חוסר היעילות של המרכיבים האחרים שלהם.

נאמר לנו כי כל NooCube מרכיבים נבדקו בקפדנות על בטיחות מגובים במחקרים קליניים נרחבים ואין להם תופעות לוואי. נוסחא הקסם שלה תוכננה על ידי חוקרי מוח העליונים. הראיות המדעיות הפניה על-דף אינטרנט מצרכים. כל אחד NooCube כמוסה מכילה:

אלפא GPC

אלפא Glycerylphosphorylcholine (אלפא GPC) הוא האמין כדי להגדיל את הייצור של אצטילכולין במוח, אשר נקרא הנוירוטרנסמיטר הלמידה משום שהיא מסייעת לשיפור למידה, זיכרון, וריכוז. מחקרים הראו אלפא GPC יכול להיות טיפול אפשרי למחלת האלצהיימר.

במחקר 2013, חולי אלצהיימר לקחו אלפא GPC שלוש פעמים ביום למשך כחצי שנה וחוו שיפורים עקביים בציוני מבחני תפקוד הקוגניטיבי, בהשוואה לאלו שרק קבלו פלצבו, שלא חווה שום שיפורים. מחקר אחר הראה כי אנשים עם דמנציה אשר נוהלו אלפא GPC עבור סביב שלושה חודשים הראו שיפור סימפטומטי ברור מבחנים פסיכומטריים.

חתול של קלאו

הידוע גם בשם Uncaria tomentosa, טופר של חתול היא גפן שגדל ביערות הגשם באמזונס, והוא נחשב יש תכונות הנוירופרוטיקטיבי. התוכן שלו כנוגד חמצון עוזר נזק תיקון דנ”א לתאים הנגרם על ידי הלחץ הסביבתי ובכך מונע ירידה קוגניטיבית ואובדן זיכרון אשר כל כך בלתי נמנע עם חלוף הזמן. החוקרים מצאו כי טופר החתול הרס רדיקלים חופשי ומוגן מפני נזק לתאים ובכך הגיע למסקנה כי טופר של חתול יכול למנוע מחלת פרקינסון.

שיבולת שועל קש

הידוע גם בשם סטיבה Avena, קש שיבולת שועל עשוי שיבולת שועל פרא ירוקה נעשה שימוש ברפואה המסורתית כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי מאז ימי הביניים. זה גורם לך להרגיש יותר ערני ונמרץ על ידי שיפור זרימת דם למוח, הגדלת אלפא-2 גלים במוח ועל ידי שליטת דלקת עורקים.

מחקר 2015 הראה כי משתתפים שנטלו תמצית שיבולת שועל הירוקה 800mg (Goe) יומי במשך שישה ימים היו תוצאות טובות יותר במבחני זיכרון ממוחשבים זמנם היה מהיר יותר. מחקר אחר הראה שיפור הביצועים הקוגניטיביים של underachievers הישן אשר נוהלו מינונים שבועיים של תמצית צמח שיבולת שועל. המבחן נמדד לב, הפוקוס ואת היכולת לשמור על התמקדות במשימה שלפניו.

קנה גלולות מוח NooCube באינטרנט

Huperzine

משפר התנהגות, זיכרון ותפקוד מנטלי אצל אנשים עם מחלות כגון מחלת אלצהיימר ודמנציה של. Huperzine מופק מצמח אזוב מועדון הסיני ותורם רמות גבוהות יותר של אצטילכולין על ידי עיכוב האצטילכולין (AChE), אשר מפרק את הנוירוטרנסמיטר למידה.

מחקרים רבים תומכים את תפקיד Huperzine בקידום תפקוד קוגניטיבי ושיפור הזיכרון. במחקר 1999, Huperzine נטילה במשך ארבעה שבועות הובילו ללמידה משופרת וביצועי זיכרון עבור משתתפי מתבגר צעירים לעומת אלו שנטלו פלצבו. במחקר אחר, 58% מהחולים במחלת אלצהיימר שטופלו Huperzine הראו זיכרון משופר.

Bacopa Monnieri

שימושי עבור עיבוד למידה, זיכרון ומידע השתפר. צמח זה כבר זמן רב בשימוש ברפואה הודית מסורתית. התרכובות שלה שנקראות bacosides הם מאמינים שיש לו השפעה מגינה על תאי עצב ולעודד צמיחה עצבה חדשה, וזו סיבת חוקרים רואים פוטנציאל עצום צמח זה כטיפול דמנציה, מחלת אלצהיימר, וכן ירידה קוגניטיבית הקשורה לגיל.

Bacopa Monnieri מגביר את תפקוד הקוגניטיבי וביצועים נפשיים. מחקר אוסטרלי 2005 הראה כי נטילת תמצית 300mg של Bacopa Monnieri כל יום עזרו לשפר את הזיכרון המשתתפים רק 12 שבועות. היו משתתפים אלה תוצאות טובות יותר במבחנים זיכרון מאשר אלו שקיבלו פלצבו. המשתתפים קשישים במחקר 2008 היו ציונים טובים במגוון הערכות קוגניטיביות לאחר 12 שבועות של בליעה Bacopa Monnieri.

L-Theanine

נמצאת חומצת אמינו ב תה ירוק ושחור שעוזר להירגע להקל על לחץ, בעוד באותו הזמן ולשמור על ערנות? אנשים יכולים ובכך לקבל החלטות מושכלות על ידי שוהה התראה ולא בפאניקה. מחקר 2011 הראה כי L-theanine כאשר מנוהל עם תמצית תה ירוקה במשך 16 שבועות, שפר הוא הריכוז וזיכרון משמעותי.

Tyrosin

היא חומצת אמינו המסייעת לייצר דופמין ונוראדרנלין, שני נוירוטרנסמיטורים שיסייעו לך להילחם בעייפות ושהייה מופעלות וממוקדות, במיוחד במצבים מלחיצים. מחקר מצא כי טירוזין משופר וגמישות קוגניטיבית המשתתפים הצליחו לעבור בין בחינת קונספט אחד למשנו במהירות.

התווית של המוצר מפרט גם במינונים קטנים של Vinpocetine, אשר נחשב לשיפור זיכרון ואת זרימת דם, pterostilbene, התומך בריאות תאי מוח, ו stearate מגנזיום, חסכוני ולא מזיק תוסף למצוא ספקים רבים כי לשמש חומר סיכה.

איפה לקנות תוסף המוח NooCube

NooCube הוא nootropic שווק כ תערובת סינרגטית של nootropics כי להגביר, והריכוז מהירות, הזיכרון הנפשי שלך. תוסף תזונה זה יעזור לך להישאר ערני, מתמקד במשימה שלפניו ולא תאפשר לשוטט תשומת לבכם. תוכל ליצור אסוציאציות הן באמצעות לטווח הארוך שלך וזיכרון לטווח קצר. זיכרון משופר גם אומר תמצאנו הרבה יותר קל ללמוד מיומנויות חדשות. תוצאות וביצועים משופרות הכוללות גדולים תהיינה גם להגביר את הביטחון העצמי שלך. אם אתם מעוניינים לקנות NooCube , כאן הוא המחיר NooCube באינטרנט:

מוצר Noocube מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
1 בקבוק $52.79
$39.59
קנה עכשיו
2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם $118.76
$79.17
קנה עכשיו
3 בקבוקי + 3 בקבוקים $237.52
$118.76
קנה עכשיו

החברה מזכירה לנו כי חשוב לזכור כי המוח שלנו יכול להשתמש קצת עזרה מצידנו מלבד תוספי תזונה, כדי לוודא שאתה ללוות אלה עם שינוי באורח חיים: לנוח הרבה, לאכול בריא ופעילות גופנית. אתם תקבלו בדרך תוצאות טובות יותר!

לִקְנוֹת NooCube מתוך האתר הרשמי
Posted by
קטגוריות: NooCube ביקורות: תוספת מוח טבעית לעבוד ביעילות
iw, Noocube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*