NooCube ביקורות: תרופות כדי לעזור מיקוד וריכוזמהו גלולות המוח NooCube

עוצב על ידי חוקרי מוח העליונים, NooCube nootropic מבטיח לספק שילוב סינרגיסטי של ויטמינים, חומצות אמינו, ומרכיבים אחרים כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי, לשפר את המיקוד, להגביר מהירות נפשית זיכרון, ולספק תגובות מהר. איך הוא עושה את זה?

היצרן טוען כי NooCube מרכיבים של” מוכחים קליני כדי לסייע לתמוך בריא, מתפקד היטב נוירוטרנסמיטורים, אשר, בתורו, יעבור המוח שלך לתוך הילוך גבוה. כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת שתי כמוסות עם ארוחת בוקר כל בוקר תתחיל תוצאות חווה קטנה כמו 30-45 דקות, שיימשך 8-10 שעות. ללא תופעות לוואי או קפאין.

בין אם אתם מחפשים להגיע לעלות על התחרות, או פשוט לקחת את היכולות שלך לגבהים חדשים, הרבה מאתנו פוטנציאלית יכולים להפיק תועלת תוספים כמו NooCube . האם אתה משלם הרבה, אבל רק כדי לקבל מעט מאוד בתמורה? בואו נתחיל בכך לקיחת מבט מה nootropics הם וכיצד הם עבודה.

קנו סמי ריכוז מקוון

מה הם גלול Nootropics? כיצד הם משפרים את תפקוד המוח?

כפי שצוין על NooCube אתר, nootropics הם כימיקלים ספציפיים שנחשבים כדי לשפר את תפקוד המוח באופן כלשהו, ​​בדרך כלל קשור בזיכרון – הדרך מאחסן מידע במוח שלנו – וקוגניציה – דרך המוח שלנו מעבד את המידע. אחת הדרכים שרוב nootropics טוען לעשות הוא בכך שהוא מגביר את הרמות של אצטילכולין במוח.

הנוירוטרנסמיטר זה עובד בשני מערכות העצבים הסימפתטית הפאראסימפתטית לווסת תפקודים מוטוריים וזיכרון. הבעיה היא כי גברת אצטילכולין היא לא קלה כמו שזה נשמע מכיוון שאין מקורות מזון המכילים את הנוירוטרנסמיטר ולא תוספי מזון המכילים אצטילכולין.

פחית NooCube מרכיבים להגביר אצטילכולין?

הנה המרכיבים הכלולים NooCube :

  • אלפא-GPC
  • Huperzine
  • חתול קלאו
  • Bacopa
  • שיבולת שועל קש
  • L-Theanine
  • L-Tyrosine

מרכיבים אלה, Huperzine עשוי להיות יעיל לשיפור היבטים מסוימים של הזיכרון בחולי דמנציה אנשים בריאים. באופן דומה, Bacopa עשויה לשפר את הזיכרון, אם כי המחקר נערך רק על שני תוספי Bacopa ספציפיים; KeenMind ו BacoMind. טירוזין עשוי להיות יעיל לשיפור היבטים מסוימים של ביצועים מנטליים, זיכרון, וערנות, למרות שרוב המחקר הקיים מעורב בדיקות בתנאים מלחיצים ספציפיים.

מחוץ זה, נראה שיש רק ראיות קליניות שכל של NooCube מרכיבים אחרים של” יספקו את היתרונות שנטענו על ידי היצרן. אפילו בקרב המרכיבים שיש קצת תמיכה קלינית, אנחנו לא אמרנו כמה NooCube מכיל, או אם זה יהיה מספיק כדי לספק יתרונות כלשהם.

האם NooCube יגרום לתופעות לוואי

בעוד חלק מן התמיכה הקלינית עבור NooCube המרכיבים של” עלולים להיות מטושטשים, החדשות הטובות הן שאם אתם חווים משהו שלילי, זה כנראה לא יהיה גרוע יותר מאשר מודאג עיכול קל. במקרים תכופים פחות, Huperzine עלול לגרום ראייה מטושטשת, דיבור עילג, חוסר מנוחה, חוסר תיאבון, כיווץ, ומרטיט של סיבי שריר, ועוד. חתול טפר יכול לגרום כאב ראש, סחרחורות, הקאות אצל אנשים מסוימים. הקהילה המדעית לא יודעת מספיק על L-theanine לומר אם הוא בטוח לשימוש ארוך יותר 3 שבועות בכל פעם. טירוזין, לעומת זאת, נראה בטוח כאשר נעשה שימוש במינונים של עד 150 מ”ג / ק”ג ליום למשך עד 3 חודשים.

קנו סמי ריכוז מקוון

המחקרים הקליניים שתומכים NooCube

אמנם, לעומת עשרות תוספים לחיזוק מוח אחרים סקרנו כאן, NooCube היצרנית של” כלולה רבות יותר התייחסויות קליניות מאשר רוב כדי לתמוך בטענותיהם. עם זאת, לאחר הגלישה דרך הפרטים של רבי הפניות האלה, למדנו כמה דברים מעניינים. הנה כמה מאלה הראויים לציין עוד, כמו גם המחשבות שלנו:

  • מאמר שנכתב על ידי ד”ר פאריס מ קיד, המדען הראשי עבור חברת בסט של דוקטור, יצרנית תוספי מזון. אנחנו לא בהכרח רומזים שום דבר, אבל למדנו כי צרכנים אולי כדאי לך לקחת מחקר ממומן ישירות על ידי חברות תוספים עם גרגר של מלח.

  • באופן כללי מוכר Safe (GRAS) בקשה מרכיב קניינית בשם AlphaSize A-GPC, שהגיש בשם חברה ארגון מדעי החיים. זה רק בהפניה מחקרים קודמים אחרים, שרובם נערכו על עכברים.

  • מחקר 2008 מעורב 35 משתתפים, ששתו badius Xerocomus תה פטריות. המחקר מצא כי גלי אלפא ופעילות מוחית מוגברת, למרות שהם לא למדו מה היתרונות פעילות מוגברת זו סיפקה בעולם האמיתי.

איפה לקנות סמי ריכוז NooCube באינטרנט

המטרה של כל בחינה גלולות באתר זה היא לתת לך את המידע הדרוש לך כדי שתוכל להחליט בעצמך. במילים אחרות, אנחנו לא כאן כדי להגיד לך מה לעשות עם כל מוצר או שירות. לאור זאת, יש לנו למסור אותו NooCube . זה בגלל שהם מופיעים יותר מחקרים מאשר יצרני התוספים ביותר, והם טוענים שהם מספקים רכישה ללא סיכון באמת עם החזרים.

עם זאת, הראיות הקליניות עבור רוב המרכיבים של התוספת חלשה ואפילו עבור תוספים אלה שעלולים להיות יעילים, זה רחוק מלהיות מוכח קליני שרובנו יחווה אותו. כאילו זה לא היה מספיק, אנחנו לא יודעים כמה של כל מרכיב NooCube מכיל, וזה נובע ERGO Group Limited שבסיסה בדובאי, איחוד האמירויות הערביות. על סמך כל זה, אנחנו חושבים שיש כמה דרכים טבעיות אחרות של הגדלת הזיכרון שלך במקום לרכוש NooCube , לרבות מקבל לישון לילה טוב, הפחתת צריכת סוכר, ולהפחית מתח.

לִקְנוֹת NooCube מתוך האתר הרשמי
Posted by
קטגוריות: NooCube ביקורות: תרופות כדי לעזור מיקוד וריכוז
iw, Noocube

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*