NooCube opinii: leki, aby pomóc skupienie i koncentracjęCo jest pigułki mózgu NooCube

Zaprojektowane przez najlepszych neurologów, NooCube nootropowe obiecuje dostarczyć synergiczną mieszankę witamin, aminokwasów i innych składników w celu poprawy funkcji poznawczych, poprawić koncentrację, zwiększyć szybkość umysłową i pamięć, i zapewniają szybsze reakcje. Jak to się to zrobić?

Producent twierdzi, że NooCube „s składniki są klinicznie udowodnione, aby pomóc wspierać zdrowy, dobrze funkcjonujący neuroprzekaźników, które z kolei będą przesuwają swój mózg na wyższy bieg. Wszystko, co musisz zrobić, to podjąć dwie kapsułki z śniadanie każdego ranka i zaczniesz doświadczać wyników jak najmniej 30-45 minut, które będą trwać 8-10 godzin. Bez skutków ubocznych lub kofeiny.

Czy szukasz dostać nogę na konkurencję lub po prostu wziąć swoje umiejętności na nowy poziom, wiele z nas może potencjalnie korzystać z suplementów, takich jak NooCube , Płacisz dużo, ale tylko się bardzo niewiele w zamian? Zacznijmy od przyjrzenia się temu, co nootropowe są i jak są prace.

Kupić narkotyki koncentracyjne w Internecie

Jakie są tabletki nootropów? W jaki sposób poprawić funkcjonowanie mózgu?

Jak wspomniano na NooCube strona internetowa, nootropowe są specyficzne substancje chemiczne, które są uważane poprawić funkcjonowanie mózgu w jakiś sposób, zwykle związane z pamięcią – sposób mózg przechowuje informacje nasze – i poznawcze – sposób nasz mózg przetwarza informacje. Jednym ze sposobów, że większość nootropowe twierdzą zrobić to poprzez zwiększenie poziomu acetylocholiny w mózgu.

Ten neuroprzekaźnik działa w obu współczulnego i przywspółczulnego układu nerwowego do regulowania funkcji motorycznych i pamięci. Problem polega na tym, że zwiększenie acetylocholinę nie jest tak proste jak się wydaje, ponieważ nie istnieją żadne źródła żywności, które zawierają neuroprzekaźnika i żadnych suplementów zawierających acetylocholinę.

Mogą NooCube Składniki zwiększyć acetylocholiny?

Oto składniki zawarte w NooCube :

  • Alpha-GPC
  • huperzine a
  • Cat Claw
  • Bacopa
  • Owsianej słomy
  • L-teanina
  • L-tyrozyna

Tych składników, huperzine a może być skuteczne dla poprawy niektórych aspektów pamięci u pacjentów z otępieniem i osób zdrowych. Podobnie, Bacopa może pomóc poprawić pamięć, chociaż badania przeprowadzono tylko na dwóch konkretnych suplementów Bacopa; KeenMind i BacoMind. Tyrozyna może być skuteczne dla poprawy niektórych aspektów sprawności umysłowej, pamięci i czujności, choć większość z istniejących badań zaangażowani testów w określonych warunkach stresowych.

Poza tym, nie wydaje się być ograniczone dowody kliniczne, że każdy z NooCube „s inne składniki dostarczy korzyści deklarowanych przez producenta. Nawet wśród tych składników, które mają pewne wsparcie kliniczne, nie wiemy ile NooCube zawiera, lub czy to wystarczy, by dostarczyć żadnych korzyści.

Robi NooCube spowoduje żadnych skutków ubocznych

Chociaż niektóre wsparcia klinicznej NooCube „s składniki mogą być rozmyte, dobrą wiadomością jest to, jeśli wystąpi coś negatywnego, to prawdopodobnie nie będzie gorszy niż łagodne zaburzenia trawienia. W rzadszych przypadkach huperzine a może powodować niewyraźne widzenie, niewyraźną mowę, niepokój, utrata apetytu, skurcze i skurcze włókien mięśniowych, i więcej. koci pazur może powodować bóle głowy, zawroty głowy i wymioty u niektórych osób. Społeczność naukowa nie wie wystarczająco dużo o L-teanina, aby stwierdzić, czy jest to bezpieczne do stosowania dłuższego niż 3 tygodnie w czasie. Tyrozyna, jednak wydaje się być bezpieczne podczas stosowania w dawkach do 150 mg / kg dziennie przez okres do 3 miesięcy.

Kupić narkotyki koncentracyjne w Internecie

Badania kliniczne, które obsługują NooCube

Trzeba przyznać, że w porównaniu do wielu innych suplementów mózgu pobudzenia Przeanalizowaliśmy tutaj NooCube Jest producentem zawarte wiele więcej niż większość odniesień kliniczne na poparcie swoich twierdzeń. Jednakże, po przeglądanie szczegółów wiele z tych odniesień, dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy. Oto niektóre z ważniejszych z nich, jak również nasze myśli:

  • Dokument został napisany przez dr M. Parris Kidd, Chief Scientific Officer dla lekarza najlepiej Inc., producent suplementów. My niekoniecznie sugerując niczego, ale dowiedzieliśmy się, że konsumenci mogą dokonywać badania finansowane bezpośrednio przez suplementy firm z przymrużeniem oka.

  • Powszechnie uznanych za bezpieczne (GRAS) wniosku o zastrzeżonej nazwie AlphaSize składnika A-GPC, przedłożony przez nazwę firmy Life Sciences Organisation. To tylko odwoływać inne wcześniejsze badania, które w większości zostały przeprowadzone na myszach.

  • W badaniu z udziałem 35 uczestników, którzy pili 2008 Podgrzybek brunatny grzybową herbatę. Badania wykazały, że fale alfa i aktywność mózgu wzrosła, choć nie uczyć się, jakie korzyści Ta zwiększona aktywność zawartych w realnym świecie.

Gdzie można kupić narkotyki koncentracji NooCube online

Celem każdego przeglądu pastylki na niniejszej stronie internetowej, aby dać Ci informacje potrzebne, aby można było uzupełnić swój umysł. Innymi słowy, nie jesteśmy tu, by powiedzieć, co zrobić z jakimkolwiek produktem lub usługą. Mając to na uwadze, mamy do przekazania go do NooCube , To dlatego, że na liście więcej badań niż większość producentów suplementów, a oni twierdzą, aby zapewnić prawdziwie żadnego ryzyka zakupu z refundacji.

Jednak dowody kliniczne dla większości składników suplementu jest słaba, a nawet dla tych suplementów, które mogą być skuteczne, to jest daleko od udowodnione klinicznie, że większość z nas doświadczy tego samego. Jakby tego było mało, nie wiemy, ile każdego składnika NooCube zawiera, a to przychodzi z ERGO Group Limited z siedzibą w Dubaju, ZEA. Opierając się na tym wszystkim, uważamy, istnieją pewne inne naturalne sposoby zwiększania pamięci zamiast kupowania NooCube , W tym coraz lepszy sen, zmniejszenie zużycia cukru i zmniejszenie stresu.

Kupować NooCube z oficjalnej strony

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*